Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Домът на Българ

Go down 
+6
Отчето
Билко Бибитков
Аспарух
Дебелият Престъпник
Хорацио
Таен*
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ники Кънчев
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Ники Кънчев


Брой мнения : 74
Join date : 05.10.2011

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:57 pm

Дай и малко щайги там и тичаща зала и където може да се играе футбол народна топка и това е.Искам да вдигаме тежести и гимнастика за гъвкавост и т.н.Става ли?
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:59 pm

- О, ДА. Да правим бодибилдинг. Добра идея Ники. И аз искам да заякна !
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:01 pm

Да добре е-и на Отчето му прилоша.-Хора помогнете ми-и повърнал и казал едвам паднал-Лекар
Върнете се в началото Go down
Ники Кънчев
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Ники Кънчев


Брой мнения : 74
Join date : 05.10.2011

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:02 pm

Отче дръж се-и казал на другите-Някой да се обади на бърза помощ
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:04 pm

Унуфри бързо отиде до телефона и набра 150. От там му вдигнаха
- Добър ден. Имаме припаднал поп на ''Гларус 8 ''. Бързо елатееееее !!!
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:04 pm

Българ хвана някакво въженце до мивката и го дръпна, след което мигновено един от шкафовете се отвори и от там падна сироп против ВСИЧКО. Той го взема и го наля в устата на Отчето. След това отчето се усмихна и светна, изправи се и Българ каза:
- Всички идеи са добри и ще бъдат изпълнени. Ще има и състезание по Бодибилдинг за несебърлии съгласни ли сте? - след това дръпна ръката на Отчето. - Без повече алкохол.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:07 pm

- Да Отче. Няма да пиеш повече. - каза Унуфри
- Хора, сори ама аз трябва да си ходя шото имам работа вкъщи. Много ми бече приятно във вашата компания !!!

П:П: - Хора, аз наистина имам работа и за това ставам от компа. Наистина ми беше много приятно. Чао
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:08 pm

НЕ е от алкохола-и Отчето си показал врата.Отново бил позеленял.-АА как боли-и седнал-Май когато сме ходили под земята Българ и са ми сложили май повече доза или е било по-силно щото щяха да отровят Супер Спиро а той е герой
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:09 pm

Българ го изпрати до вратата и му пожела приятна вечер, след което се върна при другите и каза:
- Е да започваме да ядем. - след което вдигна всички похлупаци и видяха една тава домашна руска салата, седемдесет кюфтета, две купи пържени картофи, зелена салата, печено пиле и разбира се лютеница. - Награбвайте.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Ники Кънчев
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Ники Кънчев


Брой мнения : 74
Join date : 05.10.2011

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:13 pm

-Българ и на мене ми е малко зелен врата ама не ми става така лошо като на Отчето
И по някакъв начин Отчето се върнал щот имал да казва нещо
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:15 pm

Ей Ники да не проучването от първата бактерия по Научните ти новини да са симптомите?Ако е така значи знаем поне малко какво е чудовището
Върнете се в началото Go down
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:20 pm

Билко продължаваше да плюска,като от време на време вдигаше глава нагоре,за да види дали някой не е умрял.Не за да му помогне,а за да извика медиите и да вдигне рейтинга.
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:22 pm

Българ също ядеше и каза:
- Стига, да забравим тези гнусни същества и да се забавляваме. - усили току що започналото сиртаки по НТВ и каза - Ехе де да можеше някой да ни изиграй едно сиртаки кат куката.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:31 pm

Тогава Билко внезапно изчезна,а от нищото се прояви Куката.Той изигра едно сиртаки,изчезна,а на негово място отново се появи Билко.
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:58 pm

Утре кога ще се видим щот ще разглеждам болницата и ще се кандидатирам за полицай щот сега е късно.ММ.Много хубави кебабчета
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 04, 2011 2:29 pm

Днес Отчето итнервюираше заради пари за възстановяване на църквата.Той почука на вратата на Българ и зачакал.
Върнете се в началото Go down
Търговеца Ка
Търговец на дрънкулки
Търговец на дрънкулки
Търговеца Ка


Брой мнения : 12
Join date : 21.11.2011

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 1:20 pm

Ка отиде до вратата на Българ. Той беше леко притеснен , не познаваше никого в града , и се канеше да се запознае с Кмета - Българ. Все пак , през 2011 година Ка още не бе роден.Колко беше странно , ако паднеше по стълбите можеше да умре още преди да е роден - тропот разсея мислите на Ка
-Ехо? Бълга-а , кмете? Вие тук ли сте? Аз съм нов в града и искам да се запознаем...
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 1:55 pm

Българ излезе на вратата, след като чу непознат глас. Отвори вратата и попита объркано:
- Кой си ти ве?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Търговеца Ка
Търговец на дрънкулки
Търговец на дрънкулки
Търговеца Ка


Брой мнения : 12
Join date : 21.11.2011

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 1:58 pm

Не , не се плашете , кмете , аз съм просто нов съсед , и исках да се запознаем...Аз съм Ка - и Ка подаде ръката , за да се ръкостиска с Българ
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 2:00 pm

Българ огледа новият си съсед. Не изглеждаше зле, имаше леко щръкнали зъби, готин перчем и не беше облечен противно, както например клошаря. Той подаде ръка на продавача и каза:
- Добре дошъл в града. Заповядай влез.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Търговеца Ка
Търговец на дрънкулки
Търговец на дрънкулки
Търговеца Ка


Брой мнения : 12
Join date : 21.11.2011

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 2:03 pm

Ка влезе в апартамента и седна. Погледа Българ , после му сподели - Аз всъщност не съм истинския Ка... аз съм му брат близнак! Той е на почивка!
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 2:05 pm

Отчето както обикновено искаше да шпионирва и видя новият съсед Ка със кмета Българ.Отчето отиде при тях и направиха ръкостискане.После Отчето каза
-Момчета грях е да влизам.Може ли да дойда и да играем тексаски покер?
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 2:07 pm

Българ излезе на вратата и каза:
- Отче, имаме работа. Отиди при Хорацио той е тук. - и блъсна вратата под носа на свещеника.
Върна се при братът на Ка и каза:
- Добре. Имаш ли някакви изисквания, да направим нещо за теб и нещо, което искаш от нас?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 3:42 pm

Отчето като нахалник и шпионин отново почукал.Как почукал така ли ще питате?Той падна от последния етаж и като стъпа на земята направи танца фокстрот.Опита се да направи задните стъпки на Майкъл Джексън но се подхлъзна от DVD-то на Ка.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 3:48 pm

Българ вече се ядоса, отиде до вратата и отвори.
- Окей Попе, влизай. Хайде по - бързо че става течение. - подкани го кмета.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Sponsored content





Домът на Българ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Българ
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Домът на Пешо
» Домът на Унуфри
» Лексиконче на Българ.
» Домът на Ка
» Домът на Зубар

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Старият Несебър :: Гларус 8-
Идете на: