Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Домът на Унуфри

Go down 
+2
Таен*
Унуфри
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 9:01 am

Здравейте, тва е моя мноо хубав ДВУЕТАЖЕН дом. Има си сичко: Куння, Сикидневна, Стаята на чичо ми, Мойта стая. Също си има и мазйе в койето има малък куест. Когато минеш куеста отиваш в най - готината стая - "Тайната квартира на гюрчетата"
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 6:34 pm

- Ааа, дом сладък дом. - каза Унуфри и легна на пода във коридора.
- Само дето е малко скучно като няма с кого да си приказваш. Ще ми се някой да дойде да полафим, да хапнем нещо. Ама никой не ще да идва.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:16 am

- Eй Унуфрииииииииии. - извикал от терасата си Българ, но съседът му явно не го чу и отиде и започна да блъска по вратата му.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:19 am

- Я, някой чука. Отивам да проверя кой е. - каза Унуфри и стана от пода. Той отвори и на вратата видя Българ.
- Ооо, Българ добре дошъл, влизай. Искаш ли нещо за хапване ?
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:23 am

Скоро Унуфри отвори вратата и Българ влезе с бодра крачка, събу цървулите си. За първи път влизаше в домът на своят олиго-френд. Беше подредено, снимки навсякъде, на човек много наподобяваш Унуфри, сигурно чичо му. Влезе в кухнята където ухаеше прекрасно и отказа с камък на сърцето:
- Аз ядох печена пуйка за закуска и съм сит.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:28 am

Добре тогава, няма ли поне да пийнеш нещо. След като си ял трябва да ти се пие нещо все пак. Имам сок и вода какво искаш ??? - каза Унуфри и отвори хладилника
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:31 am

- Минерална вода. - каза Българ, затвори очи, присви вежди, вдигна пръста си и започна да говори с многознаещ акцент - Минералната вода е направо от водният извор на живота и е толкова чиста, колкото аз след като си взема душ във ваната на Хорацио.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:36 am

Добре, Българ. Водата идваааа. - каза Унуфри и донесе на Българ вода в една голяма чаша.
- Има ли нещо интересно около теб, а ? Или да си чул нещо интерсено за някой от другите ни приятели ? - пита Унуфри и отиде в кухнята за да донесе малко сладки.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:49 am

Българ сбръчка вежди, при което се получи нещо в стил "Реджеп Иведик" и отпи от чашата, повдигайки леко кутрето си като по филмите и казвайки:
- Не знам нищо за повечето, но има някой, които явно са решили да напуснат града. Сутринта ходих до Хорацио, но никой не ми отвори, а засяках Аспарух в коридора, полицай Борис вчера префуча пред блока с полицейската кола, Идеал беше в училището, Дебелият също се мярна няколко пъти, но не знам нищо за другите. - отпи отново. - Ааааа. Благодаря ти за водата Унуфри. Какво правиш, не си ли самотен по цял ден у дома си?!
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:58 am

- Ами малко съм самотен, щото никой не идва.
Очевидно на никой не му е приятно в моята компания.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 7:24 am

Българ го удари с юмрук по рамото и каза:
- Луд ли си, ти си един от най - готинити пичови в Несебър.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 7:29 am

- Мерси много, че мислиш така Българ. Ти също си един от най - готините пичове в Несебър.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 7:38 am

- Лъскаеш мйе. - каза Българ и направи движението от "Старият фар". След това се огледа и каза - А ти ще участваш с мен в баскетболният мач, нали?!
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 10:59 am

- Офф, прибрах са от училищи и сига ми и много скучно. Ще ми са някой да ми дойди на гости
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 11:03 am

Чук, чук. - почукал на вратата на най - добрият си приятел Унуфри, Българ.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:05 pm

Хорацио тичаше задъхано по прашната улица на Несебър , когато видя домът на Унуфри , а до вратата на жилището различи Българ. "Страхотно" - помисли си Хорацио - "Вече изпълних две от целите си - да се видя с мойте приятели и да се поддържам във форма"

-Българе! - Хорацио стресна гюрчето , като изкрещя-

-Толкова ми липсваше! -Хорацио вече бе започнал да плиска лицето си със вода , за да прикрие огромното количество пот , което се бе събрало там-

-Много се радвам да те видя! Пристигнах още снощи , но бе късни и ти спеше!
Върнете се в началото Go down
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 1:39 pm

Унуфри , там ли си ?
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 1:41 pm

- Тук съм Хорацио, иджам да ти отворя. - каза Унуфри и отиде за да отвори на приятеля си.
- Здрасти, Хорацио, влизай.
Върнете се в началото Go down
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 1:42 pm

Мерси , мерси "олиго-ченге" - прочете Хорацио на значката на Унуфри и се насатни на един стол.

-Ти сигурно имаш храна. Моля те , донеси ми нещо , след обита за покушение над мен съ много стресиран и ям доста
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 1:44 pm

Българ реши да почука, защото търсеше Хорацио и Унуфри, а му казаха че и двамата са вътре в къщата на Олиго-ченгето. Зачака търпеливо пред дървената врата.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 10:54 am

- И така Отче с какво искаш да те почерпя. Имам доста неща. Само кажи какво искаш и ти го нося
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 10:59 am

- Отче, кажи какво искаш за да ти го донеса. Или не искаш нищо, а ?
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 11:01 am

Отчето да вади сръбска наденица от ЛафландияЛуканка от Антрия и Кисело мляко от Йахтен и рецептата била ЛАЙ.Той казал на Унуфри
-Не ща нищо.Яж от моята рецепта ЛАЙ
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 11:04 am

- Оо, това е вкусно. Мерси Отче. Днес правиш второ хубаво нещо за мен. Ти си мноо добър приятел. - каза Унуфри и продължи да яде.
Върнете се в началото Go down
Ники Кънчев
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Ники Кънчев


Брой мнения : 74
Join date : 05.10.2011

Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 11:06 am

Ники влязъл без покана.И той донесъл рецепта и дошъл в стил 50cent и се кефил.Извадил 25 лв и ги дал на Отчето и Унуфри
-Имам щастлив ден-похвали се Ники и седнал
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Унуфри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Унуфри
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Домът на Пешо
» Селската къща на Унуфри
» Домът на Билко
» Домът на Ка
» Домът на Българ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Старият Несебър :: Гларус 8-
Идете на: