Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Домът на Унуфри

Go down 
+2
Таен*
Унуфри
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 10:19 am

След като се прибра в къщи след 4 - часовото спане в кръчмата той отиде в стаята си, легна на леглото изапочна да яде.
- Мммм, страхотна торта. - каза той и изяде цялата торта наведнъж !!!
- Якоо, имах нужда от нещо такова точно днес ! - каза той, изпъна се на леглото и заспа дълбоко и непробудно
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:08 pm

Време беше. Дойде време за партито. Унуфри украси цялата къща. На масата той беше наредил всичко необходимо за едно парти. Там имаше :
- сандвичи
- пица
- торта
- бисквити
- чипс
- пуканки
- пържени картофки
- бирени фъстъци
- пържени кюфтенца
- кока кола
- фанта(портокал, лимон)
- сок
- вода.
Това бяха всички храни и напитки на масата. Из стаята се носеше забавната мелодия от започването на филма ''БЪЛГАР''. На вратата Унуфри бе закачил бележка, която гласеше:
'' Днес тук ще има парти. Който поиска може да дойде. Всички са добре дошли. Елате точно тук в 18.30 часа. ''
Унуфри седна на едно меко канапе и зачака гостите. Той много се надяваше те да дойдат. Седеше и чакаше някой да звънне на входната му врата.
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:31 pm

Отчето беше дошъл едвам станал и почука на вратата защото на него му се ходеше и му се пиеше кола
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:33 pm

- Ооо, здрасти Отче. - каза Унуфри
- Чудесно е, че си тук. Настанявай се. Сигурно вече си видял какво има на масата, така че си взимай от всичко.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:40 pm

Унуфри сипа кола на Отчето в една голяма чаша. Той знаеше, че Отчето много я обича затова му сипа точно от нея. След това си взе един сандвич и каза:
- Е, Отче. Как е при тебе. Добре ли си общо взето ? Ехоо, Отче. Тук ли си ? Къде се затри ?
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:51 pm

-Аа аз съм добре-и изпи колата на 1 път че беше много жаден.При теб как е Унуфри защото на мен ще ми трябват пари за да си разшири църквата
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:56 pm

- Ами и при мене е добре. Даже супер.
- Отче, имам изненада за теб. По случай партито, аз подготвих подаръци за всички ви.Сега ще ти дам твоя. - каза Унуфри и даде на попа една торбичка. В нея имаше 5000лв. и 5 кила свещи за църквата на Отчето.
- Ето попе. Реших, че ще имаш нужда от пари за да развиеш църквата си. Заповядай !!!
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:22 pm

Унуфри си взе няколко парчета пица в една голяма чиния. Той започна да яде и в същото време каза :
- Отче. Какво ще кажеш да отидем да поиграем баскетбол. Ти играл ли си ?
- На мене много ми се играе за тва ако искаш да идем да помятаме, а ?
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:40 pm

-Айде да излизаме.Тук е задушно.Да отидем и да играем баскетбол-се чуло отнякъде
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 04, 2011 2:46 pm

Унуфри си беше вкъщи. Той отиде в коридора на къщата си, легна на пода и каза:
- Лежа си тука, ръйш ли и хич не ми дреме
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 5:30 pm

Унуфри си седеше в къщата си и се подготвяше за предстоящото денс парти. То щеше да се състои днес в 20.00 ч. в дискотеката на мол Несебър.
Той си беше облякал дрехи за хип хоп, а на главата си беше сложил FLEX. Той наистина приличаше на танцьор и беше готов да покаже каквото може на денс партито !!!
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 7:36 pm

Българ и Унуфри се домъкнаха до домът на Унуфри спасени от хладнокръвният убиец Ники и раненият Българ легна на една страна на леглото, тъй като го болеше адски много гърбът.
- Унуфри, извинявай приятел че лягам без да те питам, но не мога да се държа на краката си. Аз съм страхлив кмет, трябва да спасявам града си, но аз съм ранен и лежа тук.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 7:42 pm

- O, приятелю. Не се притеснявай за нищо. Лягай кудето и както ти е удобно.
- Малеле. Тоя Кънчев се оказа голям гадняр. Хладнокръвен убиец.
- Отивам да ти донеса нещо с което да облекчим болката и да почистим раната за да станеш по - добре. - каза Унуфри. Той отиде до стаята си и след това се върна с една аптечка. Той намаза гърба на Българ с мазило против болки в гърба. След това почисти идеално раната му и я превърза.
- Сега вече си по - добре приятелю. - каза Унуфри на приятеля си.
- Сега само трябва да лежиш и да си починеш !
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:53 am

Отчето почукал на Унуфри за да види какво става.Отчето извикал
-Унуфри отваряй
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:55 am

Унуфри току що стана от своето легло. Той излезе от своята стая и слезе в кухнята. След това отвори своята готварска печка и оттам извади едно парче много вкусна и топла баница.
- Ех, как обичам баница. Много е вкусна. - каза той, седна на масата в кухнята и започна да яде.
- Я, някой звъни. - каза Унуфри и отиде да отвори.
- Здасти попе. Как си. Заповядай, влизай. - каза Унуфри и отиде, за да даде на попа парче баница.
- Ето, попе. Хапни баница. Много е вкусна
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:57 am

-Това е грях чадо-но след това веднага отхапал едно парче баница и попитал Унуфри-Да си виждал Хорацио че той като ме викаше аз спях?
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 9:18 am

Скоро не съм го виждал, ама сигурно някъде се шляе и търси нови случаи за разрешаване
Върнете се в началото Go down
Нед
Ново гюрче
Нед


Брой мнения : 17
Join date : 10.09.2011

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 1:38 pm

Супер Спиро летеше скачаше от блок на блок, оглеждайки се за неприятности. Както си скачаше изведнъж супер героят увисна на нещо като шип. Опита се да се измъкне размахвайки ръце, но наметалото му малко по малко започваше да се съдира. Той успя да протегне ръце и да се хване за лостът, където се беше закачил, за да изчисти малко наметалото си и продължи да виси във въздуха, чувайки звукът на съдиращият се плат. Спиро напрегна сили и се оригна мощно към земята, при което звуковата вълна го изхвърли нагоре и той падна на терасата на някого. Не знаеше къде е, но щом се обърна видя една снимка на Унуфри, по която разбра че тук живее неговият приятел Унуфри. Отвори напрягайки мускулите си вратата и се огледа за Унуфри, но сякаш нямаше никого.
- Ехо, гайс? - извика почесвайки се Спиридонов.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:30 pm

Унуфри отиде до вратата и отвори. Там стоеше Супер Спиро.
- Здравей Супер Спиро. Добре дошъл, влизай. - каза Унуфри.
- Отдавна не си идвал у нас. Радвам се, че дойде. - каза Унуфри и даде гепи на своя приятел Супер Спиро
Върнете се в началото Go down
Нед
Ново гюрче
Нед


Брой мнения : 17
Join date : 10.09.2011

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:17 pm

Супер Спиро се плесна с Унуфри и се огледа. Беше се променило малко. Снимките вече бяха по стената, а не върху камината, а входът към тайната квартира беше и в стаята.
- Тук се е променило доста. Тоест станало е още по - хубаво. - допълни той, за да не помисли грешно приятелят му. Седна на дивана и каза - Какво ново в града?
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 12:59 pm

Ами нищо ново. Само да знаеш едно нещо. Нашият приятел Ники Кънчев е станал злодей и трябва да внимаваш, когато го видиш !!!
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 7:08 pm

След тежката нощна смяна Унуфри се прибра вкъщи много изморен. Той се разтовари и остави всички неща по местата им.
- Е, смяната ми свърши. Сега си лягам и ще си почина много добре, защото утре ме очаква един страхотен и много дълъг ден. - каза той. След това Унуфри се качи в стаята си, облече си пижамата и си легна. Той си каза сам:
- Лека нощ, Унуфри !!! - каза той и потъна дълбоко в съня си
Върнете се в началото Go down
Нед
Ново гюрче
Нед


Брой мнения : 17
Join date : 10.09.2011

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:08 am

Нед се придвижи с новият си БМХ до Гларус 8. Остави колелото в мазето и изкачи стълбите, след което почука на вратата на Унуфри и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 8:00 am

Унуфри отиде до вратата, за да отвори
- Здравей Нед. Влизай приятел. - каза Унуфри радостен че вижда своя приятел.
- Влизай и се настанявай, а аз ще донеса нещо за нхапване и пийване. - каза Унуфри и отиде до кухнята. След малко той се върна носейки със себе си баница и боза.
- Хайде да хапнем и пийнем. рече Унуфри и попита.
- Е, Нед. Нещо ново около теб ?
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 11:56 am

Унуфри се прибра със своите покупки. Той си беше взел 2 шоколада "Хруп - Хруп" и един цветен телевизор(син). Унуфри беше радостен, че има тези неща и си каза:
- Страхотно е, че най - накрая си имам телевизор и ще опитам от прословутите шоколади, които постоянно рекламират. - каза той. След това Унуфри извади телевизора от кашона му и го сложи на една масичка, а шоколадите прибра в хладилника. След това той пусна телевизора и с радост гледа телевизия на новия си телевизор чак до вечерта !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Унуфри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Унуфри   Домът на Унуфри - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Унуфри
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Домът на Пешо
» Селската къща на Унуфри
» Домът на Билко
» Домът на Ка
» Домът на Българ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Старият Несебър :: Гларус 8-
Идете на: