Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Домът на Българ

Go down 
+6
Отчето
Билко Бибитков
Аспарух
Дебелият Престъпник
Хорацио
Таен*
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ники Кънчев
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Ники Кънчев


Брой мнения : 74
Join date : 05.10.2011

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:17 pm

Ники беше си облякъл костюм на депутат.Имаше черна вратовръзка и дойде с куфарче при Българ.Той очакваше че ще види да се дава неговото предаване-новините
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:20 pm

Българ посрещаше гостите един по един и изведнъж вътре влезе неочаквано Борис. Той не беше идвал в Несебър вече месец и сега се здрависа с всички и поздрави Българ за новият пост. Българ, засмян до уши го прегърна и благодари учтиво:
- Благодаря, полицай. - след това му показа едно място на което да се настани и каза - Момчета събрал съм ви тук, за да ви благодаря че гласувахте за мен с малка почерпка, много приказки, смешки, забави, НТВ и разбира се да приема вашите желания и като кмет да се опитам да ги изпълня. Но първо да пийнем. - след това наля на всички и Билко изяви желание да вдигне тост...
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Полицай Борис
Кука екшън герой
Кука екшън герой
Полицай Борис


Брой мнения : 85
Join date : 11.09.2011

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:20 pm


Борис се беше върнал в Несебър след като изборите завършиха, тъй като трябваше да е пазач на няколко сгради в които се гласуваше. Веднага щом разбра че Българ е станал кмет, той реши да отиде да поздрави приятелят си, но завари къщата вече пълна, тъй като бяха дошли още гости. Влезе с думите:
- Ей момчета да не ме забравихте. - след това нахлу навътре в стаята и седна на огромната квадратна маса, като се ръкостиска с всички и щом стигна Българ каза - Честито кмете.
Върнете се в началото Go down
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:21 pm

Искам да поздравя моя приятел Българ за спечелването на изборите!Нека той да управлява градът ни мъдро и да внесе много нови,хубави промени!
Отново,поздравления!
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:25 pm

Отчето попийнал взе да говори и каза мъдро нещо
-Ей кмете една тренировъчна зала щото аз съм пиян да направиш ясно лли е?-полюшкващо каза това Отчето
Върнете се в началото Go down
Ники Кънчев
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Ники Кънчев


Брой мнения : 74
Join date : 05.10.2011

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:28 pm

Ей чуйййй Кмйети-каза по селски Ники-Я да ни напрайш еднъ болницъ.Дниес става ли да го направиш-и Ники се блъсна до Полицай Борис
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:29 pm

Българ се усмихна и каза:
- Добре отче, но сега да поговорим малко. Да знаете случайно какво става с Унуфри, не съм се срещал с него отдавна, а много ми се иска да си поговорим, да не ми е сърдит нещо че съм станал кмет или го е страх да говори с мен, защото си мисли че ще се променя заради властта? Знаете ли нещо? - обърна се към Ники той
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Полицай Борис
Кука екшън герой
Кука екшън герой
Полицай Борис


Брой мнения : 85
Join date : 11.09.2011

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:31 pm

Борис се усмихна и каза:
- Нека и Унуфри да дойде, за да сме в пълен състав и да побъбрим малко, че изглежда доста неща съм изпуснал, ще трябва да ми разказвате
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:32 pm

На вратата се почука. Беше Унуфри. Той каза:
- Ехоо, има ли некого тука. - рече той
- Ше ми отворити ли ? Оо, чувам, че и Никито е при тебе Българ. Аре отворете де !!! Оо, и Борис е там. Само аз липсвам !!! Laughing


Последната промяна е направена от Унуфри на Съб Окт 29, 2011 4:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:32 pm

Аз И Ники не знайм нищо нали тъй-каза Отчето-Той къазъ чие ще зякаснеее.Ръйш ли-и чул Унуфри и му отворил по най-пияния начин
Върнете се в началото Go down
Ники Кънчев
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Ники Кънчев


Брой мнения : 74
Join date : 05.10.2011

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:35 pm

-ООООООООО здрасти Унуфри-и Ники го посрещна добре като за пиян но продължи-ЗА Славата на българ от край до край УРА
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:35 pm

Българ се втурна към вратата щом чу Унуфри, но пияният поп го изпревари и отвори. Българ го хвана за ушите и го хвърли назад, като попът падна по гръб точно пред масата и си седна на мястото, а Българ поздрави Унуфри:
- Добре дошъл... приятел. - след тези думи, той му подаде ръка да се ръкостиснат, но не издържа и прегърна най - добрият си приятел. - Идвай, настанявай се, запазил съм ти място точно до мен. Само ти липсваше. Тъкмо Борис искаше да му разкажем какво се случва в града, а тази чест ще е твоя.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:38 pm

- Здрасти, на всички !!! Ами сега в града не се случват много интересни неща, освен, че 1 - ви епизод от 2 - ри сезон излезе.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:38 pm

Може би вие трябва да разкажете за интересни неща, които ви се случват, а ?
Върнете се в началото Go down
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:40 pm

Е,че това как да не е интересно?(Избухна Билко)
Най-после от няколко месеца насам няма да гладувам,защото рейтинга най после скочи.Имахме технически проблеми,за които те доообре си платиха,но иначе епизода беше супер.Как го каза все едно не е важно!
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Полицай Борис
Кука екшън герой
Кука екшън герой
Полицай Борис


Брой мнения : 85
Join date : 11.09.2011

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:40 pm

Борис се изправи и се ръкостиска с Унуфри:
- Добре дошъл, колега. - "Все пак е олиго-ченге" - Поседни, да побъбрим. Българ тъкмо ни попита какво искаме да има в града. Аз лично - изправи се и грабна чашата пълна до половината с ракия - Искам да бъде построена музикална зала за Хаус и Техно музика и да пуска музика из града от сутринта 10 часа до вечерта 10 часа, за да бъде озвучаван несебър с страхотна музика и да си правим забавното. Какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:44 pm

- Ехе, това ше бъде яко. Аз имам друга идея. В града да се направят скейтборд, BMX рампи за да можем да се забавляваме още повече, a ? Какво ще кажете ?
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:45 pm

-Съгласен.А и между другото аз мислех да ставам полицай ама все викат че съм кекав.Я някой да даде една боксова круша че да видите колко съм силен.Ари ве веднага щот съм пиян
Върнете се в началото Go down
Ники Кънчев
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Ники Кънчев


Брой мнения : 74
Join date : 05.10.2011

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:46 pm

-И аз съм съгласен ама няма реклами в NTV.Ще може ли някой да дава реклами че аз нищо не знам за продуктите-каза Ники
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:48 pm

Българ ги изслуша, записа на едно тефтерче и каза:
- Много хубави идеи. Болница ИМА, но не сме я отворили, рампите ще започнат да се строят от утре, като имаме вече няколко в сейф стаята на общината, а това за музиката ще бъде музикалната гимназия. Съгласни ли сте момчета? А и какво мислите, дали Поручик Чинчово ще бият тази вечер срещу Ураган Митево?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:51 pm

Мисля, че ше бият !
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:51 pm

Сигурно.Ама направи спортна зала с всичко-тренировъчна стая място за публиката-каза Отчето и се развика-Къде е боксовата круша?
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:52 pm

Ааа, хора. Според мен в града трябва да има специална баскетболна зала, защото на мен баскетболът ми е любимия спорт
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:55 pm

- Добре добре. - каза Българ. - Ще има спортна зала в която ще има зала за тренировки, отпреде и ще има скейт рампа, а вътре ще има баскетболно игрище с световни размери, така добре ли е?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:56 pm

- Да, супер е всички занимания да са близо едно до друго. Добра идея Българ !!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Българ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Българ   Домът на Българ - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Българ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Домът на Пешо
» Домът на Унуфри
» Лексиконче на Българ.
» Домът на Ка
» Домът на Зубар

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Старият Несебър :: Гларус 8-
Идете на: