Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Тайната квартира на Гюрчетата

Go down 
+6
Аспарух
Пешо
Отчето
Хорацио
Унуфри
Таен*
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 19, 2011 5:09 pm

Тялото на Българ се изправи, но от вътре се чу гласът на Айзък:
- Стой, аз съм злият магьосник Айзък. Българ изостави тялото си и в момента аз съм в него. Съжалявам много за приятеля ти, но той реши, че не може да направи нищо повече с това тяло и аз го поех, за да не сте самотни, а и исках да проверя какво е да си сред гражданите от бъдещето. Впрочем, мирише на изгоряло, да не се е запържило нещо?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 21, 2011 7:33 pm

Злият магьосник Айзък?! Ти не беше ли магаре? -последва учудена физиономия- Впрочем.. найстина мирише на изгоряло! Мисля , че има пожар! Звъни на полицият-аааа
Върнете се в началото Go down
Пешо-Слепия
Ново гюрче
Пешо-Слепия


Брой мнения : 9
Join date : 27.12.2011

Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 28, 2011 2:10 pm

Пешо влезна във къщурката на Унурфи и бързо закрачи по стълбите.Отвори вратата и поздрави Българ, Хорацио и Унуфри.
И той забеляза пожара и бързо се опита да спаси него и приятелите си преди пожара да се е разпространил.
Върнете се в началото Go down
Супер Спиро
Супер Герой
Супер Герой
Супер Спиро


Брой мнения : 12
Join date : 28.12.2011

Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 8:47 am

Супер Спиро реши да отиде в тайната им квартира в килера на Унуфри заедно да поиграят на карти.Той бързо закрачи по стълбите и отвори вратата.
-Здравейте,приятели!-поздравих аз.
Ние се наредихме около масата и изиграхме една игра на карти.В квартирата беше много топло и приятно.Ние си похапвахме от вкусните сандвичи със салам и бяхме дълго потопени в приятната игра на карти.
Върнете се в началото Go down
Айзък
Admin
Admin
Айзък


Брой мнения : 17
Join date : 25.12.2011

Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 9:36 am

Айзък се приближи до новият член на Тайната квартира на гюрчетата и промълви:
- Млади приятелю искам да знаеш, че този град опустя. Както виждаш сме едва четирима, а преди бяхме десетина. Чувствам се загубен, щом погледна към старото място на Българ, който тръгна нанякъде и ни изостави в тази пустош. Моля те, ако познаваш някой външен човек, който може да подпомогне за разбуждането на града покани го тук, а ние ще го приемем с отворени обятия. Опитай.


ВНИМАНИЕ: ПОСТЪТ ИМА СКРИТ СМИСЪЛ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайната квартира на Гюрчетата
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Тайната квартира на гюрчетата (Въведение)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Старият Несебър :: Тайната Квартира на Гюрчетата-
Идете на: