Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Тайната квартира на Гюрчетата

Go down 
+6
Аспарух
Пешо
Отчето
Хорацио
Унуфри
Таен*
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 1:52 pm

В нея членове можеха да станат само най - готините гюрчета, тъй като тя беше ТАЙНА. Входът и беше в мазата на Унуфри. Членове са:
- Хорацио, Отчето, Дебелият Престъпник, Унуфри, Пешо, Аспарух. Можете да се присъедините към тях, като изпратите Лично Съобщение на създателят Унуфри.

ПП1. Тук можете да пишете с приятелите си.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:02 pm

Унуфри отиде в тайната квартира и си каза:
- Ех, че ше е готино да дойде и някой друг от членовете да поиграем карти !
- Ще ми се да се съберем доста хора за да стане яко.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:08 pm

Българ беше жаден, а Унуфри си беше купил оригинален чай от Тайланд и му се искаше да пийне малко истински, хубав и горещ чай с приятел, а и да поиграят малко карти. Почука няколко пъти на вратата, но не се чуха дори и стъпки. Отвори вратата и надникна леко, след което влезе и се огледа, но по стълбите нямаше следи, а вратата на мазето беше леко открехната. Отиде, бутна я с думите:
- Йехо!
Никой не отговори и той светна лампичката и тръгна да слиза надолу, спъна се в едно камъче и се подпря на стената и видя през малката дупчица, че вътре има някой. Влезе вътре в щабквартирата на гюрчетата и видя най - добрият си приятел:
- Ей, Унуфри, тъкмо тебе търсих, да пийнем от оригиналният ти чай и да хапнем малко кифлички - извади от джоба си няколко смачкани геврека в торбичка. - А и да поиграем малко карти. Може ли да постоя при теб?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:14 pm

- Да, разбира се Българ, можеш да стоиш тук колкото си искаш. Нали все пак това е нашата тайна квартира. - каза Унуфри и се качи горе във всекидневната за да направи от своя оригинален чай. След 5 минути той слезе и остави на масата в тайната квартира 2 големи чаши пълни догоре с хубав чай.
- Този чай е идеален за такова време. - каза Унуфри и включи една малка електрическа печка защото му стана много студено.
- Температурите спаднаха много рязко. - каза той и усили печката, а във квартирата стана много топло и приятно !!!
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:19 pm

В квартирата беше топло, приятно, чаят ухаеше прекрасно и стопляше гърлата на премръзналите приятели. Българ съблече маншона си, защото му стана много топло, а и не му беше много удобно да пие от такива миниатюрни чашки. Отпи една дълга глътка и остави чашката на подноса и каза:
- Унуфри, знаеш ли че сега в киното има някой страшно готини филма, неповторими просто, аз знам че си фен на механиката и за това ти казвам, тъй като има филм в който има бокс, но между роботи и е страшно готино, дясната ръка на Трансформърс. Адски готино звучи, може да го гледаме, а? А и как върви училището при теб, като за начало?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:24 pm

-Да, тоя филм е много готин. Видях, че ще има премиера и наистина ми се ще да отидем да го гледаме. Мене кеча и бокса по принцип много ме кефят и филма със сигурност ще ми хареса. Ако искаш да отидем във събота. - каза Унуфри, отпи няколко големи глътки от чая си и си взе едно геврече от тези които Българ беше донесъл.
- Мммм, много вкусни гевречета.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:32 pm

Българ кимна и започна да мляска шумно, преглътна и се усмихна, като каза звучно и весело:
- Аве наистина са много хубави? Аз съм съгласен да отидем на филма... ъъъ... как се казваше? - Замисли се, почеса брадичката си и каза - А да, жива стомана. Супер ще е да отидем и то заедно, тъй като двамата ми е много яко като ходим на някви такиз готини местенца, обаче трябва да питаш чичо си и майка си, щото ти си още млад и туй онуй, зависиш от родителите си, мойти отидоха отдавна да живеят на селу. Е кво мислиш, дали щи дадат?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:38 pm

-Ами то аз като разбрах за филма веднага питах майка си и тя ми каза, че ше си помисли дали да ме пусне. Според мене ше ме пусне !!! - каза Унуфри и изяде докрай своето геврече
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:43 pm

Гевреците свършиха бързо, чаят и той и беше време само да си говорят и да се забавляват заедно, с уговорки и весели разговорчета помежду си.
- Ми, ти да нямаш някаква работа ся, щото гледам си някъв разбързан сякаш, угрижен?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:46 pm

- А, не само така ти се струва. Искаш ли да донеса от кухнята сандвичи. Същите като тия дето правят в нашето училище(виртуално училище). Все още съм гладен. Ще направя още чай и ще донеса сандвичи. - каза Унуфри и отиде до кухнята.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:51 pm

Българ нетърпеливо чакаше Унуфри да дойде със сандвичите. Той толкова ги обичаше. Покрити с огромни парчета шунка и покрити с разтопен кашкавал, с домати, маслини и всички останали продукти, които му придаваха невероятният вкус. Ухаеше прекрасно, а когато беше топъл имаше още по - хубав вкус и беше наистина много хрупкаво вкусен. Съвсем скоро той се върна и Българ си сложи малко кетчуп и майонеза, които винаги носеше в джобовете на потурите си (панталоните на Българ). Намаза ги с всякакви вкусни добавки, размаза сандвича и започна да яде.
- Мммм вкусну. - "МЛЯС,МЛЯС,МЛЯС" - Ти ся ко праиш ся тука ся сам ся? - пита Българ, като спираше след всяко ся.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:56 pm

- Тези сандвичи са ми любимите Българ. Мисля, че и на тебе са ти любимите нали ? - каза Унуфри и сложи върху своят сандвич кетчуп, майонеза и шарена сол, която взе от потурите на Българ.
- Българ, добре, че взе кетчуп и майонеза, защото моите вчера свършиха. Мммммм, вкусноооооооо. Обичам тези сандвичи страшно много. - каза Унуфри и започна да яде своят сандвич много усилено.
- Оооо, да тези сандвичи са невероятни !!!
Върнете се в началото Go down
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:01 pm

Хорацио пристъпи вътре , изучавайки всеки детайл , който виждаше.

-Виждам , че в града има много подробрения , откакто заминах на почивка -Хорацио се натъжи- Липсвахте ми , гюрчета! -Хорацио ги прегърна- А за моето заминаване , ще говорим друг път...
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:05 pm

- Добре дошъл, Хорацио. Отивам да донеса и за теб един хубав сандвич, защото ние сега ядем. Ще ти донеса и един чай. каза Унуфри и отиде отново до кухнята.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:07 pm

Хорацио беше в къщата. От кога не се бяха виждали. Липсваше им на всички тях. Българ примига няколко пъти, като сбръчка лице и нарисуваните сълзички се появиха в очите му:
- Приятилю ти си тук, ти са завърна, мислих си че никога нямаше да са върниш при нас? - Българ го стисна през кръста, като го повдигна високо, което трябваше да наподобява щастлива прегръдка, заради завръщането на техният приятел.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:12 pm

Отчето почука три пъти защото искаше да се види.Плюс това беше малко парализиран
-Ей Унуфри отваряй-искам да се видим-каза Отчето
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:14 pm

- И аз много, много, много са радвам, че си отново при нас приятелю. Обичам да виждам своите страхотни приятели по - често. Сега това се случи. Ти си отново с нас !!!
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:16 pm

Българ са засмя, когато и отчето влезе след Унуфри и плесна с ръце и с усмивка:
- Ии събрахми са най - якити. Как сте момчета, ай да поздравим Хорацио.
Грабна чашата си и стана на крака:
- Искам да дигнъ тост за нашият добър приятил, колега и току що завърналият се Хорацио. Радваме се че си отново с нас скъпи другарю. Наздравйе за най - великият детектив!
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:17 pm

- Оооо, здрасти Отче. Супер е, че и ти дойде. Ще стане як купон щом вече и ти си тук. Сега отивам да ти донеса един вкусен сандвич, защото ние с Българ и Хорацио също ядем. - каза Унуфри и отиде до кухнята за да донесе на Отчето санвич.
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:21 pm

Той едвам седна на фотьойла и извади една боза и чай и свински бут
-Момчета днес е именен ден на Хорацио-и сложи нещата на масата-ЗА Хорацио който се завърна и Унуфри който ни покани
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:22 pm

- Ураааааа, за всички мои приятели, които са тук сега.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:26 pm

- Урааааа!!! - извикаха всички задружно. Българ сръбна две три капки чайче и изведнъж то свърши. - Малйе хора супер беше, Хорацио разказвай за приключението, че сме целите в нетърпение ве!!! - хилеше се и говореше едновременно българ.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:27 pm

- Да, хайде Хорацио. Разказвай. Слушаме те !!!
Върнете се в началото Go down
Пешо
Admin
Admin
Пешо


Брой мнения : 17
Join date : 09.09.2011
Age : 26
Местожителство : Nesebar

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:37 pm

Пешо които туко що бяха пуснали едни извънземни който го отвлякоха, той почука на врата на мазето на Унугри три пъти и половинъ.
-Унуфри отваряи. Аз съм Пешо. Имам много да ви разказвам.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:38 pm

По едно време се чу как някой чука три пъти и ПОЛОВИНА и Българ каза:
- Унуфри, някой чука. Отиди да видиш ако искаш кой йе!
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Sponsored content





Тайната квартира на Гюрчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната квартира на Гюрчетата   Тайната квартира на Гюрчетата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайната квартира на Гюрчетата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Тайната квартира на гюрчетата (Въведение)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Старият Несебър :: Тайната Квартира на Гюрчетата-
Идете на: