Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Домът на Хорацио

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 5:01 pm

Благодаря ти, че си толкова гостоприемен Хорацио.
Ако обичаш, би ли ми направил един билков чай
Върнете се в началото Go down
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 26, 2011 10:58 am

-Хорацио веднага станал от стола и отишъл до една маса -

Разбира се , Унуфри! Чух , че той спомага мозъчната дейност. Това вярно ли е ? - попита Хорацио докато запарваше вода за чая-
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 26, 2011 11:01 am

Ами не съм сигурен обаче се надявам да е така. Ако спомага мозъчната дейност ше е добре шото на мене ми трябва малко ъкъл. Нали все пак съм олигофрен
Върнете се в началото Go down
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 26, 2011 11:21 am

ЕЕ , как олигофрен - възмути се Хорацио - Видях те в Седни богат , Стани беден или нещо от сорта. -Хорацио поднесе чая- Справи се прекрасно. Но в момента , можеш ли да кажеш отговора ?
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 26, 2011 12:53 pm

Отговора мога да ти го кажа. И той ееееееее..... - ЗЕМЯТА
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:00 am

Българ решил да провери дали приятелят му също напуска, защото му беше писнало да губи своите близки и познати отведнъж. Почука на вратата и започна да вика:
- Йехо, има ли някой?!
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 2:15 pm

Дошъл и Отчето заедно с Българ.

-Хорацио най-сетне е тук-каза си Отчето
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 8:19 am

- Ехо Хорацио, тук ли си приятелю? - блъскаше по вратата на детектива Българ
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:19 pm

-Хорацио пристигаше в дома си след дългата почивка. Беше му леко студено по хавайската риза , но му стана горещо веднага , когато видя Българ на вратата си-

-Българееееее!!!!!!

Здравеееееееееей!
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 4:58 pm

През целият ден Българ беше навън, а щом се прибра провери гласовите си съобщения, от които едно от Хорацио, което гласеше час, за сбирка на мястото на Попа, за да си направят нещо като банкет, но те трябваше да говорят важно и за това сега гюрчето блъскаше по вратата на детектива.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 2:40 pm

- Ехо Хорацио. - Българ отново беше отишъл да потърси своят добър приятел Хорацио, тъй като не се бяха виждали отдавна заради този огромен ремонт в Несебър.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 5:31 am

О , здравей , кмете! -Хорацио стисна несебърлията за ръката-
Поздравления! Нашия град ще стане като втори Ню Йорк! Поздравления , отново! Влизай , влизай , и да ми обясниш повече за промените
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 10:59 am

Българ влезе и каза:
- Братче, сега е периода на промените заради изборите и аз трябва да направя всичко до два дни градът да е в тон с новите условия, както и с излизането на вторият сезон на моят сериал. Харесва ли ти иначе за сега?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 11:33 am

Унуфри отиде до вратата на Хорацио и почука на нея.
- Ехоо, има ли някой тука ? Хорациоо ???
Върнете се в началото Go down
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 11:37 am

Тукс съм , тук Унуфри! Влизай , влизай -Хорацио покани Унуфри вътре- Гледа ли епизодите от втори сезон?
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 11:39 am

- Здравей, Хорацио. Гледах ги да. Мисля, че съм се представих добре. Ти как си ? Напоследък се губиш.
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 11:40 am

Отчето се разкарвал с новата униформа с поничка в ръка и едно писмо (то беше тайна). Тъкмо си мислел че Хорацио го няма за за му пусне поща и видял Унуфри да влиза и почукал на вратата на Хорацио.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 11:45 am

- Я, някой чука. Кой ли е ? - попита Унуфри
- Отиди да отвориш Хорацио. Може да е нещо важно - каза Унуфри и извади от джоба си един голям пакет с мини кроасанчета.
- Взех ги да хапнем - добави той и отвори пакета. Той си взе едно кроасанче и го изяде на една хапка
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 7:32 am

Унуфри отиде пред къщата и почука.
- Ехо, има ли някой тука. Хорациоо. Тук ли си бе пич ? - попита Унуфри. Той очакваше, че приятелят му Хорацио ще му отвори и зачака на входната врата
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 11:33 am

Българ чукаше на вратата вече половин час, но в дома на детектива сякаш нямаше жива душа. Той се покачи по трансформатора и надникна в тоалетната, но не видя нищо, защото вратата и бе затворена. Слезе внимателно и отново почука, събра смелост и натисна бравата. Вратата изскърца пискливо и той се скри зад един от храстите, но после влезе и попита:
- Ехо, приятелю Хорацио, тук ли си?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 3:28 pm

Хорацио чу чукане на вратата си , после скърцане , и стана. Беше заприличал на зомби - по цял ден гледаше романтични филми и нагъваше пуканки. Беше му много скучно , защото в града нямаше много хора. Оправи халата си , опита да прикрие брадата си с кърпа , и излезе навън. Не видя никого и се провикна:
-Кой е тука? Някое дете ли ме бъзика?!
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 3:35 pm

Българ се зарадва, че Хорацио все още е жив и от вълнение първите му думи прозвучаха, като:
- Ми,ъ, уатс - но се оправи и каза - Аз съм приятелю... Българ.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 3:43 pm

Оо , здравей , Българе! Не те видях...-Хорацио се огледа , изчерви се и каза на Българ:
-Ъм, такова , аз приличам на някакъв звяр , изчакай малко! - Хорацио се втурна към банята , чуха се многобройно звуци и след секунди Хорацип излезе оттам като нов.
-Е , имаш ли някакви идея какво да правим довечера?

Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 4:17 pm

Българ погледна тефтерчето си и каза:
- Съжалявам, пълен ми е графика. Но утре в 21:00 да се срещнем в кътчето на Айзък, там ще си поговорим. Покани и още хора. Да се съберем бандата.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 04, 2011 9:22 am

Българ нахлу в къщата на Хорацио и извика:
- Хорацио, бързо имаме случай. Някой е откраднал единият ми рицарски меч. Моля те помогни ми. Ела след 5 минути в селската ми къщурка.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Sponsored content





Домът на Хорацио - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Хорацио   Домът на Хорацио - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Хорацио
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Старият Несебър :: Домът на Хорацио-
Идете на: