Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Студиото на Билко Бибитков

Go down 
+2
Таен*
Билко Бибитков
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 7:42 am

Добре дошли във студиото ми!Тук ще получавате най-новите новини около сериала .
Ако не знаете за Българ значи веднага трябва да отидете на сайта им и да го гледате.Не наистина,гледайте го!Рейтинга много падна с това чакане на новите епизоди,така че вашата подкрепа е от значение за сериала!



Последната промяна е направена от Билко Бибитков на Пон Окт 10, 2011 5:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 11:14 am

В студиото на Билко Бибитков пристигнало писмо от "Българ", но всъщност той го бил изпратил по молбата на кмета на Несебър. Там пишело:

"Билко искам да се явиш във "Виртуално Училище - Българ" и да присъстваш в някой от часовете, а после да ми предадеш как върви работата там. Трябва да си като шпионин, за това бъди себе си.

Кмета"
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 2:37 pm

Българ влезе в студиото случайно и се изкефи:
- Извинявай, ти не си ли водещият Билку Бибиткув?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 3:02 pm

А,Българ?!Ела,тъкмо ще поработиш върху един епизод.


Последната промяна е направена от Билко Бибитков на Пон Окт 10, 2011 5:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 5:56 pm

"Хорацио пристъпи в студиото , тих като котка"

-Ъмиии , аз търся водещия Билко Бибитков...

-Ето там е , говори си с Българ - каза един човек от екипа -

-Билко! Разбрах от тайни източници - Педро - , че в двора си криеш много секретни и ценни неща , като евангелие на Юда , МНОГО пари , уличаваща снимка и друго секретни неща! Истина ли е това или е грешка?
Върнете се в началото Go down
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 6:02 pm

Ами това не е истина...(Казвайки това Билко направи подозрителен знак на Педро,след което Билко беше уж извикан)Съжалявам Хорацио,но в момента съм зает.Ще трябва да се срещнем друг път...
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 6:11 pm

Следя те , лилавия! - каза Хорацио и се запъти нанякъде-
Върнете се в началото Go down
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 7:48 pm

Добре дошли в първия епизод на Шоуто на Билко Бибитков.

Както вече може би и знаете или чули аз бях полицай за ден.
Беше прекалено напрегнато за мен и трябваше да се откажа,но все пак беше интересно.Както казват можеш от гарвана да направиш супа,ама от врачката не можеш да свариш компот.Хе хе , продължаваме.Задачата ми беше да докажа,че Българ е приятел на Дебелия престъпник и,че е имал нещо общо с обира на банката.А всъщност се оказа,че Кибика се е преоблякъл като Българ,което разбрах от нашия оператор Гошо.След този случай оставих престъпността в ръцета на Хорацио и Борис,които работят сами,освен Хорацио,чийто партньор е Фльорцън,което аз напълно подкрепям,впредвид,че и аз съм гей.

Тази вечер се проведе избирането на новия президент-заместник губернатор-канцеларски служител на Несебър.След преброяването на гласовете се разбра,че победител е Българ,от който може да очаквате няколко чифта модерни цървули,безплатно.Все пак гледайте да не ги обувате,че хората ще си помислят,че това е селски сериал,а той не е.Това е потвърдено от IMBTDMBFD според които жанра ни е гюрска анимация и имаме поразяващия рейтинг -0,31 от 1000000.

За тези които не знаят-всяка вечер правим приключение,в което всеки може да участва.Много са интересни.Жалко,че героите постоянно ми се измъкват,но някой ден ще докопам.Някой ден...да...някой ден..И все пак,ако искате се включете ще се забавлявате доста.

Може би някой ви е казал или сте прочели,че аз имам връзка с племенницата на графа,което е лъжа,защото аз съм 100% афро-американ индо-будистки перник локомотивски ГЕЙ.Всичко друго,което прочетете за мен е ЛЪЖА!И все пак,ако сте красива,блондинка 1,80 и красива може би вие ще ме върнете обратно към жени.Но дотогава съм гей,голям колкото екваторът на северната луна Унуфри 948,около която лети телевизионният спътник на телевизия Гюрче,който в момента предава 24 часов маратон на всички серии на първи сезон.

Ще приключа със тази обява:


Ако сте красив,латино,блондин или просто не се казвате Педро може да се обадите на този телефон,ако желаете да ми станете асистент:
555-1800-359-0878-H2OKOH


Довиждане и до нови срещи гюрчета.

П.П. И не забравяйте да проверявате за нови епизоди на ШОУТО НА БИЛКО!


Последната промяна е направена от Билко Бибитков на Пет Сеп 23, 2011 8:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 7:55 pm

Българ веднага грабна телефона и започна да набира:
- КОН... - БИИИП. БИИИП. Скъцър. - Здрасти Билко. Аз съм Българ. Страхотно шоу, хареса ми страшно много, нямам търпение за втори епизод. И, поздрави на Педро. - ДЗЪЪЪРРР!!!
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 4:42 pm

Страхотно шоу и страхотен епизод, радвам се, че си го направил.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 4:43 pm

Нямам търпение за втори епизод мисля, че ще много интересен
Върнете се в началото Go down
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 4:52 pm

И на мен ми хареса. Няма да е лошо да свормираш епизод от приключенията ни Exclamation
Върнете се в началото Go down
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 4:38 pm


Студиото на Билко Бибитков 3962258t

Добре дошли във втория епизод на шоуто на Билко Бибитков.

Направих прогноза със срок на годност: 21.12.2012
https://balgar.bulgarianforum.net/t122-topic

Може би сте забелязали,че отсъствах доста дълго време.Трябва да кажа,че наистина Българ,както и Унуфри и Пешо наистина са свършили изумителна работа с форума,дизайна му и задружността на гюрчетата.Казвам ви:
Браво!Наистина страхотна работа!

Бях в София и ще ви дам едно интервю,което успях да направя с Арнолд ШварцкопфНегорПетърМетър,който дойде в България,за да снима новия филм: "Почти непобедими(освен,ако не ги застреляш)" 2ра част- "Дърти чичковци с патлаци" под режисурата на Пич Мичи с продуцент Бат Сали.
Ето го и Арнолд:
Студиото на Билко Бибитков Arnold_schwarzenegger_caricature
Ето и интервюто:
Здравейте,господин Арнолд!Как сте?
-А,я я вундабра шпекен саламен зе дойчен маркен баркен кучен лаен.
Дооообрееее.Такааа.Та,как пътувахте?
-Самолетен много друсен мъжкини стюардесен опитал целунен аз ударил пилотен самолетен авариен я я нат вундабра!
Ахааа.Яснооо.А какво мислите за България?
-Я Я Булгири Я Я зас из вундабра.Я вантен булгири женомен и каменапитза бира.Я Я!
Ооо кей.Какво мислите за сериала Българ и неговия фен форум?
-Ее слушай сега.Това е един много як сериал,а фен форума му е по-як и от Силвестoрун Станьол.
Кво реййеййчейй?
-А нищо,нищо,Слай!
-Та както казвах сериала,както и фен форума къртят.Всички от семейството го гледаме.Аз,жената,децата,тъщата...
-Какво каза?
-Нищо,млъквай дърта кукумявке!
-Дедо ми,стринка ми,дори и съквартиранта на братовчеда на вуйчото на брата на баща ми по майчина линия.
Вие робот ли сте?
-Да,следващ въпрос!
Нещо да кажеш на нашите зрители?
-I`ll be back!Освен,ако не се нараня по време на снимките.
Е чухте го първо при нас. Арнолд ШварцкопфНегорПетърМетър,обича Българ.И помнете първо ние го записахме.

Както знаехте имаше избори.Решихме да разгледаме кандидатите,както и да разпитаме жителите.Ето какво установихме.

Кандидат Володя Стоянов:
Защо се кандидатирате?
-Трябвааа да кажааа,че...чакай,ама вие кой бяхте бе?
Аз,съм водещия Билко Бибитков.Разкажете ни за вашата кампания.
-Моята...кампания...ами кампанията ми е...моята...кампания.Защо ме питате?
Трябва ми материал за шоуто,а вие ще ми вдигнете рейтинга.
-Ама аз...не мога....да вдигам....


"Тъъъттт:Време за реклама"

Ако имате проблеми с вдигането на самолета вземете новите хапчета:
ГЛЮКОМИНОЗНАПЕРХИДРАТНА КИСЕЛИНА.(с лимонен вкус)
Студиото на Билко Бибитков Red_blue_pill
Можете да изберете между синьото или червеното хапче.
Ако изберете синьото хапче ще започнете да халюцинирате,губите съзнание и получавате гърчове,но ще задоволите всяка жена,орел или муха.
Ако изберете червеното хапче ще се върнете с лимонов вкус в стаята си,сякаш нищо не се е случило,а сутринта ще ви открият мъртъв.
Изборът е ваш!Искате ли да раберете дали боли,когато умираш или ви е страх да експериментирате?
Обадете се на номер:
056650 666 666 666 в следващите 2 месеца и ще получите 2 процента отстъпка в погребално бюро "Отвъдния свят"

Фирмата не носи отговорност,ако случайно ви порастне трета ръка,зъбите ви окапят или умрете.



Нека продължим с кандидата Бойко Борисов.
Здравейте,господин Борисов!...
-Аве я се мани оттука,че ако дойда как се смееш,така ше плачеш!
Ама аз искам само едно интервю...
-Казах ли аз да се манеш ве?
Ама господин Борисов...
-Я ми ела тука,ве!!!...
Не...Помощ!...Гошо хвърляй камерата и идвай да помагаш!
ААА!!!
Студиото на Билко Бибитков Technical_difficulties

Ох..боли...Ох.Ужасен ден.Последен кандидат - Лили Иванова.
Вашата кампания е?
-Детелини,детелини.Те са навсякъде.Детелините,детелините!
Ъммм...Защо детелини?
-Детелините.Те са навсякъде...навсякъде!Гледат ме докато спя дори!Детелините.По цялата земя.
Какво общо има това?
-Те са само с 3 листа.Само с 3 листа.Само...само!
Има някои с по 4,че и повече...
-Не,не!Това не е истина!НЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Гошо бягай бе,бягай!Тая е откачена бе!Бягай!
(Всъщност тя не беше последната,но със следващия кандидат не беше по-добре)

Студиото на Билко Бибитков 3962522k

И така изборът,кой ще изберете е ваш,но който и да е,знайте:
Прецакани сме!

Както знаете идва Хелоуин.

Студиото на Билко Бибитков 225px-Jack-o'-Lantern_2003-10-31

Празникът,в който получавате купища безплатни бонбони и сладки,а ако някой не ви харесва му правите пакости...Да,любимият ми празник!Копе...Хората от филмовите компании получават доста яйца от мен по скъпите си коли и къщи и ....Това последното май не трябваше да го казвам..Нека продължим:
Смятам да се облека като Джон Смит от Кентъки-Кънектикът(Силвър Сити-Минесота(Кейп Таун-Невада)).Вие също можете да си сложите костюм и да празнувате!Единственото задължение е да знаете този текст наизуст:

Хелоуин

Това е празникът на вещици,върколаци и онзи трол,
който чака да изяде собствения си сопол.
Мракът е страшен,звуците ужасни,
сладкишите вкусни,всички сме изплашени,от призраците мрачни.
Но страхът ще победим и героизъм ще проявим,
а тез,които не вярват - тях ще убедим.

Ще завърша с това съобщение:


Търси се ловец на духове,който да не се изсмее,когато го потърся за помощ.Трябва да е силен,да има пълна екипировка и да не се страхува от паяци.Смята се,че домът ми е обитаван от духове.Предлагам безплатна чашка с героите от Българ(вие си поемате доставката и половината от цената),за този които ме отърве от зловещото скърцане на тавана късно вечерта.Ловецът трябва да дойде седем и половина,когато си лягам,защото тогава започва паранормалното явление.Няма нужда да си носи походно легло,защото може да спи в моето.Не се притеснявайте от факта,че съм гей.(Това последното е специално за вестник Сричка,от които дойде слуха,че съм хетеро,защото не съм!)

Позвънете на номер:

0878 787 666 666 BALGAR OOD 911


Това е от мен засега!

Довиждане и до нови срещи гюрчета.

П.П. И не забравяйте да проверявате за нови епизоди на ШОУТО НА БИЛКО!

П.П. 2 Рег-а ми в balgar.bg е Prez

П.П. 3
Студиото на Билко Бибитков 50287_243798351963_4748006_n
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:51 pm

Страшен си! Между другото , можеш да подадеш молба за участие към екипа на българ , ще загубят много ако не те приемат!
Върнете се в началото Go down
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:57 pm

С Българ сме си говорили по въпроса.Ще видим.Иначе благодаря ти. :)
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 7:05 pm

Стискаме палци!
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 10:36 am

Много яко шоу Билко. Не знам как ти се пише толкова много, ама шоуто е много яко наистина. БРАВО !!!
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 3:57 pm

166 четения на твоята тема за 1 ден, а ние сме едва 30 човека, рейтинга на шоуто ти се дигна доста, а? Смях
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 4:40 pm

Българе , добре боядисаната ограде и от самолет се вижда :) сам разбери какво искам да кажа :)
П.П. Комплимент е !
Върнете се в началото Go down
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 7:39 pm

Билко седеше в своя офис и очакваше някой да го посети,защото скучаеше.
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 7:47 pm

Българ отвори вратата на студиото и се огледа:
- Тука било мноо яко ве.
Влезе навътре и видя Билко:
- А, водещият Билко Бибитков, кога се завърна?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 7:52 pm

Преди малко.Ходих да разпространявам форума.Може би забелязваш,че съм с къси гащи.Това е,защото ходих в Сибир,а като се върнах ми стана топло.После може да се замеряме със снежни топки.Чакай да усиля климатика,че е много топло.
В същото време,обаче Българ трепереше от студ.
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 8:01 pm

Българ се загърна още повече с носията си и нахлупи още по - надолу калпак, но продължаваше да трепери и каза:
- В името на Попа спри това чудо, ще замръзна от студ.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Билко Бибитков
Водещ на шоу
Водещ на шоу
Билко Бибитков


Брой мнения : 131
Join date : 22.09.2011
Age : 52
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 8:05 pm

Ох, сега ще заврим.(Билко спря климатика с голямо нежелание )
Е,Българ,какво те води тук?
Върнете се в началото Go down
http://balgar.bg/bg/home
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 8:07 pm

Българ се отпусна леко на дивана, пусна елека си и отговори доволно:
- Ми отдавна не те бях виждал, не ми пишеш, не се мяркаш в града и ми стана чудно къде изчезна, а и на хората им липсваш, освен на зрителите, които чакат нов епизод и на нас, твоите приятели. Впрочем кога ще излезе новият епизод на шоуто ти?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Sponsored content





Студиото на Билко Бибитков Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студиото на Билко Бибитков   Студиото на Билко Бибитков Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Студиото на Билко Бибитков
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Билко Бибитков
» Интервю с Билко Бибитков - преуспелият бизнесмен или бедният гей?
» Шоуто на Билко Бибитков - само известни гости за по - голям рейтинг
» Студиото на шоу "Седни Беден, Стани Богат"
» Домът на Билко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Старият Несебър :: Студиото на "Билко Бибитков"-
Идете на: