Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Рицарските обежища

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Рицарските обежища Empty
ПисанеЗаглавие: Рицарските обежища   Рицарските обежища Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:34 pm

Тук живее рицарят Борис, който е и стража на краля, както и вестоносец. Хубавото е, че тук никога не се правят боеве, а най - много да видите Борис ядосан, защото си е загубил шлема в тъмното, а той всъщност се е затворил и пречи на очите му да виждат.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Рицарските обежища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рицарските обежища   Рицарските обежища Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:36 pm

Унуфри вече беше освободен от Робин Худ и бандата му. Той се прибра в двореца и отиде право при рицаря Борис. Унуфри го откри и му каза:
- Здравей рицарю Борис. Вече съм свободен. Искам да те помоля нещо и то е да хванеш Робин Худ и цялата му банда, и да ги убиеш. Страшно много ме тормозиха, докато бях техен пленник. Всеки ден ме тъпчеха с гадна престояла бира, от която пикаех по 3...ста пъти на ден. Беше ужасно. Моля те, изпълни моята молба.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Рицарските обежища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рицарските обежища   Рицарските обежища Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:48 pm

Тук обаче го нямаше Борис. Единственият рицър тук бе Българ. Той излезе иззад една купчина сено и каза:
- Не се безпокой Унуфри, аз ще им дам урок. Но засега седни да си починеш, много са те нагрубили тези хладнокръвни разбойници. Впрочем, разбра ли кои са в бандата на Худ, защото никой не е бил при тях и не се е върнал жив, за да разкаже.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Рицарските обежища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рицарските обежища   Рицарските обежища Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:52 pm

- Благодаря ти Българ. - каза Унуфри.
- Значи, в бандата на Робин Худ са:
1. Робин Худ
2. Литъл Джон
3. Попа (който е шпионин от нашия замък)
- Това са те. - рече Унуфри
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Рицарските обежища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рицарските обежища   Рицарските обежища Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:57 pm

Отчето се появи с тайна шпионска хватка-докато тичаше падна от малко камъче.Видя храбрия рицар Българ и Отчето му казал шумно
-Робин Худ е откраднал доста бира и знам къде се крият и знам как да помогна
Върнете се в началото Go down
Хорацио
Модератор Детектив
Модератор Детектив
Хорацио


Брой мнения : 314
Join date : 21.09.2011

Рицарските обежища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рицарските обежища   Рицарските обежища Icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:35 pm

Ех ,ех ,ех! Изглежда в днешно време великите и славни детективи бяха изместени от... свещенници!??! Хора , защо не ме потърсихте , можех да помогна.. Е , хайде , има да разказвате! Пък за кражбата , после ще говорим. Някой да е гладен?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рицарските обежища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рицарските обежища   Рицарските обежища Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Рицарските обежища
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: село Гюрчево :: Царският дворец-
Идете на: