Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Кабинетът на Педро

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Педро
Ново гюрче
Педро


Брой мнения : 13
Join date : 16.11.2011

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 2:18 pm

Ммм-каза Педро и разгледа бележките си.Мисля,че знам защо рейтингът ни е толкова нисък-помисли си той.Само се надявам Билко да дойде по-скоро-Педро извади телефона си и звънна на Билко.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 5:37 pm

Докато Унуфри се разхождаше безцелно той забеляза нещо ново в техния град. Това беше кабинетът на Педро. Унуфри се запъти натам и влезе с гръм и трясък във стаята.
- Здравей, ти си Педро нали ? - попита Унуфри.
- Аз съм ти голям фен, но досега не съм имал възможноста да се запозная лично с теб. Аз съм Унуфри. - каза той и подаде ръка напред, за да се здрависа с Педро
Върнете се в началото Go down
Педро
Ново гюрче
Педро


Брой мнения : 13
Join date : 16.11.2011

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 6:03 pm

-Здравей,Унуфри.Аз съм Педро.-отвърна Педро и стисна ръката му.-В момента чакам Билко Бибитков да се обади и да дойде.Искаш ли нещо за пиене?Мисля,че имам малко боза-отвърна Педро.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 1:25 pm

- О, да благодаря. Обичам да пия боза !!!
Върнете се в началото Go down
Педро
Ново гюрче
Педро


Брой мнения : 13
Join date : 16.11.2011

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 4:12 pm

Педро извади една боза от хладилника и каза:Ето,заповядай.Това е новата боза с вкус на айрян.Дано да ти хареса-и Педро му подаде бозата.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 4:41 pm

Българ влезе, за да поздрави за добре дошъл новият член на компанията им, Педро. За щастие, помощникът на Билко беше в студиото. Българ се приближи и каза:
- Хубав кабинет. Аз съм кметът на Несебър, Българ. Радвам се, че дойде в града и вече си се запознал с Унуфри. Ние искаме да станеш член на нашата приятелска група и да дойдеш с нас днес на концерта. Съгласен ли си?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Педро
Ново гюрче
Педро


Брой мнения : 13
Join date : 16.11.2011

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:52 pm

Добре-отвърна Педро.Той извади един калкулатор и започна да пресмята-Това би трябвало да покачи реитинга на шоуто с -1 процент.Ще дойда!
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:04 pm

- Страхотно. - зарадва се кмета и се здрависа с Педро. - Къде е Билко, напоследък малко се губи.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Педро
Ново гюрче
Педро


Брой мнения : 13
Join date : 16.11.2011

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 6:57 pm

Ами Билко е зает...-отвърна Педро-Напоследък доста играе тенис.Искаш ли да ти кажа една тайна?-попита педро въпросително.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 7:05 pm

- Да. - приближи се любопитно Българ.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Педро
Ново гюрче
Педро


Брой мнения : 13
Join date : 16.11.2011

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 10:34 pm

-Всъщност,ще започне напълно ново шоу-пошушна Педро.-Името му ще е Шоуто на Педро.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 7:49 am

Българ също се приближи и пошушна:
- А кога ще е началото му?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Педро
Ново гюрче
Педро


Брой мнения : 13
Join date : 16.11.2011

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:01 am

-Чуж,че ще е на 21-пошушна Педро.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:08 am

- УТРЕ!!! - подскочи Българ. - Защо не си ми казал, щяхме да направим постери, статии, щяхме да пуснем новината по телевизията, всички щяха да научат и щеше да имаш страхотен рейтинг на шоуто, трябваше да ми се обадиш. Ето визитката ми - подаде Българ своята визитка за връзка на Педро. - Защо не се обади?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Педро
Ново гюрче
Педро


Брой мнения : 13
Join date : 16.11.2011

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 12:47 pm

Ще разбереш-подсмихна се Педро.-Утре ще разбереш всичко.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeВто Ное 22, 2011 5:05 pm

Унуфри разбра, че Педро е в своя кабинет. Той отиде пред вратата на кабинета и почука. Той очакваше Педро да му отвори и зачака
Върнете се в началото Go down
Педро
Ново гюрче
Педро


Брой мнения : 13
Join date : 16.11.2011

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeВто Ное 22, 2011 6:41 pm

Педро се сепна,след като разбра,че някой чука.Бързо скри кукличката на супер-тайното си място и отвори вратата.
-Здравей,Унуфри!Предполагам искаш малко от бозата ,,бозичка''?-попита Педро.
Върнете се в началото Go down
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 5:31 pm

Разбира се. Тя ми е любимата !!! - каза Унуфри
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 11:05 am

Българ влезе в кабинета на новият асистент на Билко, тъй като се бяха запознали наскоро, но не се бяха виждали отдавна. Огледа се първо, за да е сигурен, че не се снима ново шоу и няма да влезе в кадър без да го иска и когато се увери, че няма фотографи влезе, и се огледа за Педро. Разходи се из всички коридори и стигна до кабинета му. Бутна вратата и извика:
- Ехо, Педро, тук ли си?
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кабинетът на Педро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Педро   Кабинетът на Педро Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на Педро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Педро-верния консултант на Билко.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Старият Несебър :: Студиото на "Билко Бибитков"-
Идете на: