Един истински Българ свят за истински фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един истински Българ свят за истински фенове

Средновековна забава + Съвременни неповторими мигове = Българ Фен Форум
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Айзък: Надявам се, че новият вид на форума ви харесва. Ще се радвам да изкажете мнение на ЛС.
Информация
Кво стаа гайс? Добре дошли в най - якото Българ Форумче.

 

 Ще отсъствам, няма да съм редовен.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Ще отсъствам, няма да съм редовен. Empty
ПисанеЗаглавие: Ще отсъствам, няма да съм редовен.   Ще отсъствам, няма да съм редовен. Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 7:14 am

Тук трябва да съобщите на форума, ако ще отсъствате или няма да бъдете много редовен. Трябва да посочите:

Причината ми:
Ще се върна ли: (Да или Не)
Колко време горе долу няма да ме има:
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Нед
Ново гюрче
Нед


Брой мнения : 17
Join date : 10.09.2011

Ще отсъствам, няма да съм редовен. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще отсъствам, няма да съм редовен.   Ще отсъствам, няма да съм редовен. Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 1:25 pm

Здравейте, аз съм Кристиян. Старият притежател на този профил, с който съм в момента го изостави и аз реших да го взема, тъй като този форум ми харесва страшно много и е едно от най - яките неща, които съм виждал в мрежата и днес реших да започна във форума като Супер Спиро. Няма да бъда много редовен, тъй като имам много работа в реалният си живот, но ще влизам когато имам възможност и през ваканциите и почивните дни винаги ще влизам дори и за малко. Надявам се админите да ме разберат.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Ще отсъствам, няма да съм редовен. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще отсъствам, няма да съм редовен.   Ще отсъствам, няма да съм редовен. Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 1:27 pm

Добре дошъл във форума. Надявам се да не останеш разочарован и се радвам че споделяш нашето общо мнение за форума. Обещавам ти че няма да те разочароваме и наистина ще се почувстваш, като част от светът на гюрчетата.
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Унуфри
Admin
Admin
Унуфри


Брой мнения : 404
Join date : 12.09.2011
Местожителство : Несебър

Ще отсъствам, няма да съм редовен. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще отсъствам, няма да съм редовен.   Ще отсъствам, няма да съм редовен. Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:28 pm

Точно така !!! Добре дошъл при нас !!!
Върнете се в началото Go down
Отчето
Поп - Комарджия
Поп - Комарджия
Отчето


Брой мнения : 240
Join date : 26.09.2011
Age : 25
Местожителство : Несебър

Ще отсъствам, няма да съм редовен. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще отсъствам, няма да съм редовен.   Ще отсъствам, няма да съм редовен. Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 1:18 pm

Извинявам се много момчета обаче аз няма да съм много редовен.Все пак ще идвам но понякога или по-рядко.Надявам се да ме разберете.
Върнете се в началото Go down
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Ще отсъствам, няма да съм редовен. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще отсъствам, няма да съм редовен.   Ще отсъствам, няма да съм редовен. Icon_minitimeСря Ное 23, 2011 7:40 pm

Причината ми: Няма да съм в държавата
Ще се върна ли: Да
Колко време горе долу няма да ме има: от 24 до 30 ноември
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Таен*
Admin
Admin
Таен*


Брой мнения : 710
Join date : 09.09.2011
Age : 30
Местожителство : Несебър

Ще отсъствам, няма да съм редовен. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще отсъствам, няма да съм редовен.   Ще отсъствам, няма да съм редовен. Icon_minitimeВто Дек 06, 2011 12:00 pm

Искам да кажа на всички гюрчета, че ще отсъствам, не знам до кога, най - късно до Коледната ваканция надявам се. Докато ме няма, моля форумът да не замира и когато се върна да видя отново един жив форум, пълен с потребители и нови теми. Когато се върна веднага ще направим приключение, така че ме чакайте и не оставяйте най - скъпото нещо за мен в мрежата да опустее. Ако форумът е пуст, когато се върна всеки от потребителите ще се разправя с мен. Така, докато отсъствам главен администратор ще е Унуфри. Искам всички да го слушате, да му помагате за работите по форума и да не го упреквате, моля. А от Унуфри искам единствено да поддържа форума, да не го остава да умира, да кани нови хора и дори да останат минимален брой потребители, докато не се върна, той да не спира да е редовен. Към Администраторите е вече и Билко, надявам се той също да кани нови потребители и да не спира да е редовен, да пише на места, дори и да не е с някого, а сам и да кани останалите да пишат с него, да помага на Унуфри и да не напуска или да не спира да е редовен във форумът. Към модераторският екип слагам и Отчето - надявам се да започне отново да е толкова редовен колкото преди и да помага за развитието на форума, да помага на админите, да кани нови хора, да пише и да търси непрекъснато някой за писане. Благодаря ви. Щом се върна, ако форумът е мъртъв, ще се разправям с всички вас. Имам ви доверие!!!! Не правете така че да го загубя
Върнете се в началото Go down
https://balgar.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ще отсъствам, няма да съм редовен. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще отсъствам, няма да съм редовен.   Ще отсъствам, няма да съм редовен. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ще отсъствам, няма да съм редовен.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Един истински Българ свят за истински фенове :: Здравейти :: Събщения-
Идете на: